Про нас

Компанія «ТЕХНОІНВЕСТПРОЕКТ» — новітній виробник будівельного матеріалу нового покоління, що запровадив власну енергозберігаючу технологію в будівельному виробництві.

Ефективне технічне рішення, запропоноване нашою компанією, є «ноу-хау» в сучасному будівництві. Наша ідея запатентована і не має аналогів ні в Україні, ні в світі.

Застосувавши 1 матеріал, ви зможете проводити будівельні роботи протягом 11 місяців на рік, при цьому заощадивши до 300% на матеріалі, монтажних роботах, розхідниках, підготовчих роботах і фундаменті!


Детальніше

Сучасний конструкційний будівельний матеріал - поліблок

Поліблок – це сучасний конструкційний будівельний матеріал з теплоізоляційної і декоративно-облицювальної частини у вигляді будівельного блоку, що складається з 2-х шарів:

one
Декоративно-облицювальний шар – плита з цементно-піщаної суміші, що має в складі спеціальні компоненти зміцнення, яка гарантовано захищає лицьову частину фасаду від впливів атмосферних факторів, механічних пошкоджень і забезпечує прекрасний зовнішній вигляд будинку.

two
Теплоізоляційний шар – високоякісний автоклавний газобетонний блок, який має високі властивості міцності і унікальну теплопровідну характеристику, що зберігає тепло в будинку.

Інноваційне технічне рішення компанії «ТЕХНОІНВЕСТПРОЕКТ» дозволило впровадити в сучасне будівельне виробництво абсолютно новий якісний і енергоефективний продукт, що має значний попит на будівельному ринку.

Представлений продукт може широко застосовуватися як в малоповерховому котеджному будівництві, так і в багатоповерховому монолітно-каркасному будівництві.

Застосовуючи наш офактурений автоклавний газоблок забудовник отримує готові теплі стіни, що не потребують додаткових фінансових витрат на роботи та матеріали для зовнішньої обробки.

Міцний і довговічний фактурний шар виконує декоративно-оздоблювальну функцію і одночасно дозволяє зберігати лицьову частину фасаду від впливу природної усадки будівлі, сейсмічних процесів, що зазвичай руйнують фасад, охороняє від будь-яких впливів зовнішнього середовища, створює максимально можливий захист зовнішніх стін і значно продовжує термін служби будівлі в цілому.

Морозостійкість нашого поліблока більше 75 циклів. Верхній фактурний шар з цементно-піщаної суміші, маючи в складі спеціальні компоненти, має високі характеристики міцності і захищений на 100% від проникнення вологи і впливу ультрафіолетових променів.

Виконувати монтаж та кладку офактуреного газоблоку дуже просто та зручно, процес кладки не містить мокрих процесів, тому може здійснюватися цілий рік. Монтаж поліблока простий, вимагає мінімум кваліфікації і підготовки робітників, він легко ріжеться "болгаркою", що дозволяє підганяти кути під час монтажу стін, віконних і дверних прорізів. Поліблок компанії «ТЕХНОІНВЕСТПРОЕКТ» має велику кількість фактур і широку гаму кольорів.

Область застосування представленої продукції від котеджного до багатоповерхового монолітно-каркасного будівництва. Життєвий цикл представленого матеріалу розрахований більш ніж на 100 років експлуатації в жорстких кліматичних умовах.


Де можна застосовувати поліблок?


Енергоефективний поліфасад

Поліфасад – це декоративно-офактурене утеплення у вигляді фасадних плит 500 х 600 мм, складається з 2-х шарів:

one
Декоративно-захисний шар – цементно-піщана плита, яка захищає фасад від впливу зовнішнього середовища, пошкоджень і надає гідний зовнішній вигляд домобудівництву.

two
Теплоізоляційний шар – базальтова плита, яка зберігає тепло в будинку і забезпечує звукоізоляцію.

Енергоефективність наших офактуренних фасадних теплоізоляційних плит у кілька разів вище, ніж аналогічні показники традиційних матеріалів. В залежності від регіону, установка поліфасадних плит дозволить Вам зберегти тепло та заощадити до 30% коштів на опалення будинку. Поліфасадні плити виконують не тільки функцію утеплення, але й забезпечують прекрасний зовнішній вигляд будинку. Монтаж фасадних плит компанії "Техноінвестпроект" можна виконувати в будь-який час року при низьких температурах і на будь-якій поверхні. При монтажі фасадних плит на зовнішні стіни багатоповерхових будинків немає необхідності використовувати лісу, оскільки він успішно здійснюється з фасадних підйомників (будівельних колисок). Текстуру і колір фактури можна замовити на будь-який смак і вподобання.


Для утеплення та оздоблення яких будинків можна застосовувати поліфасад?

Властивості нашої продукції

 

висока міцність

морозостійкість

вогнестійкість

екологічність

 

Чому ми?

7 причин вибрати поліфасад для оздоблення будинку:

ДОСТУПНА ВАРТІСТЬ

Утеплення та оздоблення фасаду будинку нашим поліфасадом в 2 – 3 рази дешевше ніж іншими матеріалами (від 220 гривень за 1кв.м.)

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ РОБІТ

Бригада з 3 чоловік утеплює 10 кв. м. за 2 години

НАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Мінімальна гарантія на продукцію – 50 років!

МОНТАЖ У БУДЬ-ЯКИЙ ПЕРІОД РОКУ

Виконувати монтаж можна при мінусових температурах (до -10С)

Фасадні плити поліфасад для утеплення та оздоблення будинків

Для тих, хто збирається утеплювати будинок рекомендуємо наші фасадні плити для утеплення та оздоблення фасаду. Використовуючи нашу продукцію замість традиційних матеріалів, Ви значно економите час і кошти. Пропонуємо різні варіанти фактур фасадних плит для Вашого фасаду, вартістю 220 гривень за 1 квадратний метр:


Заполните форму ниже и мы обязательно с вами свяжемся.

[contact-form-7 id=”224″ title=”Форма заказа”]

×

Стать нашим партнером

[contact-form-7 id=”413″ title=”Стать партнером”]

×
Заказать звонок

[contact-form-7 id=”783″ title=”Заказать звонок”]

×