З прийняттям Урядом України державної цільової економічної програми енергоефективності стало доступним отримання часткової компенсації суми «теплого кредиту» як для рядових громадян країни, які бажають заощаджувати кошти на оплаті комунальних послуг, так і для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), які можуть успішно впроваджувати енергоефективні заходи вже сьогодні і отримати до 40 % компенсації суми кредиту з державного бюджету.

Сьогодні ця програма закріплена на законодавчому рівні та передбачена постановою Кабінету Міністрів України № 243 від 01 березня 2010 року «Про затвердження державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2016 роки».

В умовах постійного зростання цін на енергоресурси питання економії коштів на оплату комунальних послуг для ОСББ можна вирішити кардинальним чином, поліпшивши умови енергоефективності та знизивши при цьому розмір комунальних платежів.

Для цього необхідно застосовувати запропоновану державою програму підтримки та фінансування ОСББ на утеплення зовнішніх стін багатоквартирних будинків.

Утеплення зовнішніх стін багатоквартирних будинків матеріалами компанії «ТЕХНОІНВЕСТПРОЕКТ» дозволить ОСББ істотно збільшити енергозбереження, зберегти тепло і в рази знизити витрати на комунальні послуги.

Наші фахівці запропонують для Вашого ОСББ самий вигідний проект, а також швидко і якісно виконають монтаж систем утеплення фасаду з нашого матеріалу, вартість якого є найбільш доступною і вигідною в порівнянні з іншими варіантами утеплення зовнішніх стін.

Якщо Ваше ОСББ готове утеплитися за «державною програмою енергоефективності» і вже сьогодні отримати «теплий кредит», ми підкажемо Вам з чого слід почати і які документи потрібні для його отримання.

Для ОСББ «теплі кредити» надають ПАТ «Державний Ощадний Банк України» за програмою «Ощадний Дім», ПАТ АБ «Укргазбанк» за програмою «Теплий Дім».

Термін надання кредиту для ОСББ за програмою енергоефективності становить від 6 до 60 місяців.

Алгоритм надання кредиту ОСББ та компенсації частини суми кредиту наступний:

  • ОСББ отримує рахунок-фактуру на енергозберігаючі матеріали від постачальника і надає у відділення банку-партнера державної програми енергоефективності;
  • банк перевіряє платоспроможність позичальника і, якщо не виникає заперечень, укладає з ним кредитний договір;
  • банк перераховує кошти на рахунок постачальника матеріалів для утеплення згідно з рахунком-фактурою;
  • ОСББ зобов’язане надати банку фінансові документи, підтвердження факту придбання товару (чек, видаткова накладна, тощо);
  • банк раз на місяць (до 20 числа наступного місяця) формує зведений реєстр виданих кредитів і подає його в агентство «Державне агентство енергоефективності»;
  • агентство щомісяця (до 25 числа наступного місяця) перераховує банку кошти для відшкодування позичальнику – ОСББ – 40% частини суми кредиту;
  • банк зараховує протягом трьох робочих днів кошти на рахунок позичальника – ОСББ – для погашення частини суми кредиту.

На практиці від моменту отримання енергозберігаючого кредиту до компенсації державою його частини проходить близько двох місяців.

З умовами надання кредиту ПАТ «Ощадбанк» за програмою «Ощадний Дім» можна ознайомитися за посиланням: http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/oschad_home/

З прикладом успішного застосування державної програми енергоефективності для ОСББ можна ознайомитись на офіційному сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/osbb.pdf

Енергоефективний калькулятор для ОСББ: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Calc_AEA_OSBB.xlsx

Корисні посилання:
– енергоефективний калькулятор для ОСББ: http://www.saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya
– умови надання кредиту ОСББ/ЖБК: http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/oschad_home/
– позитивний досвід та успішні проекти термомодернізації: http://www.saee.gov.ua/uk/content/istorii-energooshchadnosti

 

Заполните форму ниже и мы обязательно с вами свяжемся.

[contact-form-7 id=”224″ title=”Форма заказа”]

×

Стать нашим партнером

[contact-form-7 id=”413″ title=”Стать партнером”]

×
Заказать звонок

[contact-form-7 id=”783″ title=”Заказать звонок”]

×