Компанія «ТЕХНОІНВЕСТПРОЕКТ» — новітній виробник будівельного матеріалу нового покоління, що запровадив власну енергозберігаючу технологію в будівельному виробництві.

Ефективне технічне рішення, запропоноване нашою компанією, є «ноу-хау» в сучасному будівництві. Наша ідея запатентована і не має аналогів ні в Україні, ні в світі.

Використовуючи власну технологію, ми виробляємо сучасний офактурений фасад на основі таких звуко-теплоізоляційних матеріалів як пінополістирол і базальтова (кам’яна) вата, а також обкладаємо фактурою високоякісний газобетонний блок автоклавного способу твердіння, який використовується в якості основного конструкційно-будівельного матеріалу для зведення теплих, енергоефективних стін індивідуальних будинків і обв’язки будівель в монолітно-каркасному багатоповерховому будівництві.

Продукція компанії успішно застосовується в будівництві. Нашим матеріалом можна утеплити і одночасно обкласти фасад об’єктів будь-якої категорії складності.

В даний час наші технологічні лінії дозволяють виробляти 5000 квадратних метрів готової продукції в місяць при однозмінному режимі роботи персоналу.

При замовленні продукції обсягом понад 5000 кв. м. ми готові обговорити з замовником найкоротші терміни випуску продукції.

Наші фахівці розрахують необхідну кількість матеріалу для утеплення та оздоблення фасаду Вашого об’єкта або для його будівництва з офактуреного газобетонного блоку. Допоможуть та проконсультують з питань, пов’язаних із застосуванням і монтажем нашого матеріалу. Якісно організують своєчасне відвантаження та доставку матеріалу на об’єкт.

Компанія «ТЕХНОІНВЕСТПРОЕКТ» пропонує до продажу виробничі лінії, застосовуючи власну технологію, їх монтаж і налагодження, а також навчання робочого персоналу Вашої компанії.

БУДЕМО РАДІ СТАТИ ВАШИМ ПАРТНЕРОМ!


Заполните форму ниже и мы обязательно с вами свяжемся.

[contact-form-7 id=”224″ title=”Форма заказа”]

×

Стать нашим партнером

[contact-form-7 id=”413″ title=”Стать партнером”]

×
Заказать звонок

[contact-form-7 id=”783″ title=”Заказать звонок”]

×