Коротко про матеріал, який ми використовуємо.

 

Для обкладання фактурою стінового конструкційно-будівельного матеріалу ми застосовуємо виключно автоклавний газобетонний блок з високими теплопровідними властивостями, правильною геометрією і доступною для замовника ціновою політикою.

Автоклавний газобетонний блок – це конструкційно-теплоізоляційний матеріал, що має хороші теплоізоляційні властивості, які дозволяють при товщині стіни 375-400 мм обходитись без додаткового утеплення і при цьому має високу міцність, що дозволяє застосовувати його в несучих стінових конструкціях.

Однією з основних фізико-технічних характеристик автоклавного газобетону є щільність. У автоклавному газобетонному блоці міститься понад 60% порожнечі (повітряна пористість), наприклад, газоблок марки за щільністю D500 (середня щільність 500 кг/м3) містить близько 75% порожнечі, для марки за щільністю D400 пористість ще вище.

Низька щільність автоклавного газобетонного блоку дозволяє знизити масу стін втричі в порівнянні зі стінами з цегли.

Автоклавні газобетонні блоки мають високі властивості теплоізоляції. Його пориста структура забезпечує теплоізоляцію в кілька разів вищу, ніж у бетоні, керамічній або силікатній цеглі.

Невелика об’ємна вага стінових автоклавних газобетонних блоків забезпечує менше навантаження на фундамент і каркас будинку, а також зумовлює зниження витрат на доставку матеріалу, його кладку і подальшу експлуатацію будівлі. Використання газобетонного блоку дозволяє забудовнику ефективно вирішувати завдання як при будівництві багатоповерхових монолітно-каркасних будівель, так і в приватному малоповерховому будівництві.

Автоклавні газобетонні блоки екологічно безпечні, мають низьку радіоактивність і відносяться до 1-го класу будівельних матеріалів за ДБН В. 1.4-1.01-97

Основні технічні характеристики газобетонного блоку:

Марка щільності: D400, D500

Розміри блоків (ДхВхШ): 600х300х250, 600х300х375, 600х300х400

Нормована об’ємна щільність, кг/м3: 300, 400, 500

Міцність на стиск: 25 – 50 Мпа, клас міцності: від 2,0 до 2,5

Водопоглинання: не більше 20%

Морозостійкість: F50

Теплопровідність: 0,09 – 0,12 Вт/м К

Вогнестійкість: 1 Клас

 

 

З офактурених газобетонних блоків можна зводити несучі стіни індивідуальних будинків висотністю в кілька поверхів або застосовувати їх у висотному монолітно-каркасному будівництві, як несучі і самонесучі стіни, без обмеження поверховості.

При виробництві фасадних плит для утеплення та оздоблення фасадів ми використовуємо якісну базальтову вату та стіновий пінополістирол, які нам поставляють кращі заводи-виробники в Україні.

Базальтова (кам’яна) вата, яку ми застосовуємо для виробництва наших фасадних плит є довговічним звуко-теплоізоляційним матеріалом і практично не змінює своїх властивостей в процесі експлуатації. При дуже низькій теплопровідності утеплювач з базальтового волокна відрізняється досить великою щільністю і міцністю, що дозволяє використовувати його в умовах при змінні навантаження і деформації.

Основні технічні характеристики базальтової вати:

Розміри фасадних плит на основі базальтової вати: 500 х 600 мм

Товщина матеріалу: від 50 до 100 мм

Теплопровідність: 0.036 – 0.039 Вт/м*С

Паропроникність: не менше 0,3 мг/ (м.ч. Па)

Водопоглинання: не більше 1.5 %

Щільність: 30 кг/м3

 

Стіновий пінополістирол, який використовується нами для нанесення фактури з цементно-піщаної суміші, використовується для робіт зі значними навантаженнями на пінопласт і застосовується як тепло-звуко ізоляційний матеріал для утеплення стін і фасадів, фундаментів будівель, а також в промисловому будівництві.

Основні технічні характеристики пінополістиролу:

Розміри фасадних плит на основі пінополістиролу: 500 х 600 мм

Товщина пінополістиролу: від 50 до 100 мм

Теплопровідність в сухому стані при 25±5 °C, Вт / (м×К): не більше 0,033 Вт/м °C

Міцність на стиск, МПа: не менше 0,17 МПа

Вологість плит, %: не більше 1%

Щільність матеріалу: від 25 до 35 кг/куб. метр

 

 

Утеплення та оздоблення фасаду нашими плитами на основі базальтової вати або пінопласту допоможуть Вам заощадити кошти за рахунок міцності і довговічності такого матеріалу на відміну від інших альтернативних видів утеплення.

Якість використовуваного нами теплоізоляційного матеріалу підтверджено Сертифікатами Відповідності і Протоколами Випробувань Продукції.

Для транспортування наші фасадні плити на основі базальтової вати і пінополістиролу упаковуються по 16 квадратних метрів на одну палету. Офактурений газобетонний блок упаковується по 9 квадратних метрів на стандартну палету.

Таким чином, в одну 20 тонну вантажівку може вміститися 320 кв. м. матеріалу для утеплення та оздоблення фасаду або відповідно 180 кв. м. офактуреного газобетонного блоку для будівництва.

Наша компанія готова виконати замовлення з нанесення фактури на теплоізоляційний або будівельний матеріал замовника з урахуванням його вимог і побажань.

Економте час та гроші! Будуйте і утеплюйте разом з нами!

Вибирайте якість!

Заполните форму ниже и мы обязательно с вами свяжемся.

[contact-form-7 id=”224″ title=”Форма заказа”]

×

Стать нашим партнером

[contact-form-7 id=”413″ title=”Стать партнером”]

×
Заказать звонок

[contact-form-7 id=”783″ title=”Заказать звонок”]

×